DARBELERE KARŞI KORUMA OYUN ALANLARI VE ÇOK AMAÇLI SPOR TESİSLERİ İÇİN GERİ DÖNÜŞÜMLÜ KAUÇUKTAN ÜRETİLMİŞ DARBE EMİCİ YÜZEY KAPLAMA SİSTEMLERİ

Çarpmaya Karşı Koruma Levhaları, çocukların herhangi bir şekilde düşmesi durumunda darbeyi sönümleyerek etkin koruma sağlar ve yaralanma riskini en aza indirir ve çocuklarımızın yaralanma riski olmaksızın neşe içinde oynamalarını sağlar. .Çarpmaya Karşı Koruma Levhaları jimnastik ve tırmanma teçhizatlarının altında, bakım evleri ve rehabilitasyon merkezlerinde, çok amaçlı dinlenme tesislerinde, bahçelerde ve yürüyüş yollarında da kullanılabilen etkili bir esnek zemindir.

Alfabe, sayılar, tematik levha, “yeni” EPDM simli döşeme ve benzeri ürünlerimiz özellikle okul, anaokulu ve kreşlerdeki oyun alanlarının tasarımı için idealdir. Ürünlerimiz, spor, oyun alanları ve eğlence parklarındaki eğitsel ve görsel unsurları geliştirir.

Çarpmaya Karşı Koruma Levhaları 40 yılı aşkın süredir oyun alanlarında en yüksek güvenlik standartlarının garantisidir. Ürünlerimiz çocuklarımızın yaralanma riski olmaksızın keyifle oyun parklarında oynamalarını sağlar.

Oyun parkları için darbe emici yüzey sistemleri:

Oyun, çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimleri için vazgeçilmezdir. Bu öğrenme sürecinden bir tanesi, içinde rastgele tümsek ve düşmeler olan deneme yanılmadır. Darbe emen Levhaları sorunsuz ve uzun süreli kullanımlarıyla tam bir güvenlik sağlar. Yağış ve yüksek sıcaklıklardan etkilenmeden, çocukların sürekli gözetimde olmaksızın her gün oynamaları için idealdir.

Egzersiz ve spor, hem gençler hem de yaşlıların okul ve iş ortamındaki stresten kurtulmak için yapmaları gereken vazgeçilmez aktiviteler dir.  Tüm hava şartlarına uyumlu güçlü yapısı ile  Sportif Kaplama Levhaları,  Elastik Kilit Taşları ve Blok Kilit Taşları yüksek derecede darbe emiş özellikleriyle spor ve eğlence alanlarında sporcuları yaralanmaya karşı korurken eklem ve kas liflerini de darbelere bağlı travmalardan uzak tutar.